MONITORING SZKODNIKÓW

Monitoring szkodników wraz z prowadzeniem pełnej dokumentacji w ramach wszystkich stosowanych w branży spożywczej standardów zapewnienia bezpieczeństwa i jakości żywności, jak  IFS, AIB, BRC, ISO 22000, HCCP, jak również standardów klienckich.

dowiedz się więcej

DEZYNSEKCJA

Fumigacja czyli gazowania z użyciem fosforowodoru (PH3).
Zwalczanie much i innych owadów w obiektach.
Dezynsekcja interwencyjna w przypadku inwazji.
Zwalczanie os i szerszeni, usuwanie gniazd.

dowiedz się więcej

DERATYZACJA

W przypadku wystąpienia inwazji gryzoni niezwykle ważne jest jak najszybsze przystąpienie do tępienia szczurów i myszy ze względu na bardzo szybki przyrost populacji.

dowiedz się więcej

DEZYNFEKCJA

Dezynfekcja pozwala na skuteczne zwalczenie wirusów i bakterii

Dezynfekujemy biura i powierzchnie produkcyjno – magazynowe w celu zabezpieczenia przez wirusami i bakteriami – również przed koronawirusem SARS-CoV-2.

dowiedz się więcej

OZONOWANIE

Zwiększone w okresie epidemii SARS-CoV-2 wymogi w zakresie dezynfekcji miejsc, do których dostęp ma duża grupa ludzi tworzą nowe wyzwania dla wielu branż. Zagrożone są takie sektory jak medyczny, lotniczy, turystyczny, gastronomiczny i wiele innych.

dowiedz się więcej

DEZODORYZACJA

Ozonowanie jest znakomitą metodą dezynfekcji oraz dezodoryzacji, która nie pozostawia żadnych substancji toksycznych po przeprowadzonym zabiegu, gdyż ozon samoistnie rozkłada się do tlenu.

dowiedz się więcej

OSUSZANIE

Zadzwoń – udzielimy Ci fachowej porady w zakresie osuszania pomieszczeń i wypożyczymy profesjonalny sprzęt, który w kilka dni upora się z Twoim problemem.

dowiedz się więcej

Zamów Połączenie – Oddzwonimy!

Nasz zespół skontaktuje się niezwłocznie w celu poznania Twoich potrzeb.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI SPECJALISTAMI

Po wstępnym zebraniu wywiadu w kontakcie telefonicznym, nasz pracownik spotka się z Państwem w celu przeprowadzenia wizji lokalnej i oceny zakresu prac.

Następnym krokiem jest przedstawienie Państwu oferty obejmującej optymalne rozwiązanie.

+48 515 64 34 64